Forkliftonline » Shanghai Kaiyan Construction Machinery Trade Co.,LTD
За нас
Мапа

Shanghai Kaiyan Construction Machinery Trade Co.,LTD

Контакти
1 година на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Katty
Katty
Јазици: кинески, англиски
+86 182 177... Прикажи +86 182 1774 0968
Адреса
Кина, Shanghai, No.4800 Longwu Road Minhang District
Локално време на дилерот: 16:24 (CST)
Кина, No.3539A Jingdong Road Minhang District
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација