Forkliftonline » IMMO GARDA S.R.L.
5.0
4 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
4

IMMO GARDA S.R.L.

Контакти
Во продажба: 5 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Пон. - Пет. 08:30 - 18:30
+39 335 591... Прикажи +39 335 591 5723
+39 030 991... Прикажи +39 030 991 4715
Адреса
Италија, Ломбардија, 25017, Lonato del Garda (BS), via Mantova 83
Локално време на дилерот: 09:57 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи IMMO GARDA S.R.L.
Филтер

5 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2007 Километража 1800 м/ч Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
електричен вилушкар Hyster J2.50 XL електричен вилушкар Hyster J2.50 XL електричен вилушкар Hyster J2.50 XL
3
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 1995 Километража 2042 м/ч Сила
Германија, Hohe Börde
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг
Година 2007 Километража 4200 м/ч Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Седан
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-09 Километража 195000 км Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 2007 Километража Сила
Италија, Lonato del Garda (BS)