Forkliftonline » Infa Nutzfahrzeuge GmbH
4.9
10 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
10

Infa Nutzfahrzeuge GmbH

Контакти
Во продажба: 35 огласа
17 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Infa Nutzfahrzeuge GmbH
Infa Nutzfahrzeuge GmbH
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
+49 9324 6... Прикажи +49 9324 604885
+49 9324 6... Прикажи +49 9324 604884
Daniel
Daniel
Јазици: германски, англиски
+49 163 49... Прикажи +49 163 4928800
Taciddin
Taciddin
Јазици: турски, арапски, германски, англиски
+49 163 49... Прикажи +49 163 4928800
Прикажи се
Адреса
Германија, Баварија, 97337, Dettelbach, Lange Länge 2c
Локално време на дилерот: 09:11 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Infa Nutzfahrzeuge GmbH
Филтер

35 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9269 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-04-06 Километража 313903 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5734 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-08-29 Километража 266105 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5734 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-08-29 Километража 340084 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5774 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-11-21 Километража 247600 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1630 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-09-08 Километража 588486 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 17500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2016-02-11 Километража 267791 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на дрва
Носивост 14300 кг
Година 2007-03 Километража Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2690 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-10-23 Километража 646795 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5734 кг Евро Euro 6 Зафатнина 42.01 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-08-29 Километража 266045 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Приколка со церада
Носивост 2140 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-07-18 Километража Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Носивост 28760 кг
Година 2000-06 Километража Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
56.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 14010 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12.13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-06-21 Километража 444981 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8875 кг Евро Euro 6 Зафатнина 6.68 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-02-25 Километража 126139 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
30.900 €
Лимузина
Носивост 690 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-01-25 Километража 261000 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 02/2011 Километража 11123 м/ч Сила
Германија, Dettelbach