Forkliftonline » INGELS TRUCKS&TRAILERS
3.5
25 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
25

INGELS TRUCKS&TRAILERS

Контакти
Во продажба: 98 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Dave
Dave
Јазици: француски, шпански, германски, англиски
+32 51 24 ... Прикажи +32 51 24 11 11
+32 51 24 ... Прикажи +32 51 24 43 24
Адреса
Белгија, Западна Фландрија, 8800, Roeselare, Oekensestraat 146
Локално време на дилерот: 10:14 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи INGELS TRUCKS&TRAILERS
Филтер

98 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 565 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Подвижен под
Зафатнина 93.95 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-11 Километража Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка ладилник
Зафатнина 87.35 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-08 Километража 396000 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2017-06 Километража 503410 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2019-01 Километража 2920 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка кипер
Зафатнина 51.48 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-07 Километража Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полуприколка автоцистерна
Зафатнина 30000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-06 Километража Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 44.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 223000 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Евро Euro 1
Година 1997-03 Километража 556000 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2017-12 Километража 1947 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022-07 Километража 25577 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Цистерна за гориво
Зафатнина 31500 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1996-10 Километража Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020-03 Километража 140000 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Зафатнина 45.54 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2010-01 Километража 306620 км Сила
Белгија, Roeselare
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 45.05 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-04 Километража 600000 км Сила
Белгија, Roeselare