Forkliftonline » Interkommerz Sp.z.o.o.
4.4
23 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
23

Interkommerz Sp.z.o.o.

Контакти
Во продажба: 50 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Zdzisław Kowalik
Zdzisław Kowalik
Јазици: полски, германски
+48 668 18... Прикажи +48 668 185 059
+48 516 16... Прикажи +48 516 164 262
Адреса
Полска, Лубуш, 66-100, Sulechow, ul. Zachodnia 2
Локално време на дилерот: 09:31 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Interkommerz Sp.z.o.o.
Филтер

50 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
46.080 € PLN 199.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 2898 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
87.990 € PLN 380.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 1714 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
8.104 € PLN 35.000 PLN
Дизел вилушкар
Година 2006 Километража 10478 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
128.500 € PLN 555.000 PLN
Фреза за асфалт
Година 2013 Километража 9146 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
34.500 € PLN 149.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 6524 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
35.150 € PLN 151.800 PLN
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2018 Километража 2158 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
12.740 € PLN 55.000 PLN
Камион за превоз на дрва
Година 2006 Километража 1040269 км Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
64.600 € PLN 279.000 PLN
Багер на тркала
Година 2019 Километража 2565 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
34.500 € PLN 149.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 7357 м/ч Сила
Полска, Sulechow
вибрационен валјак за земја BOMAG BW 124 DH-4 вибрационен валјак за земја BOMAG BW 124 DH-4 вибрационен валјак за земја BOMAG BW 124 DH-4
3
Контактирајте го продавачот
24.780 € PLN 107.000 PLN
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 6987 м/ч Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
46.080 € PLN 199.000 PLN
Багер на тркала
Година 2011 Километража 9900 м/ч Сила
Полска, Sulechow
камион рол кипер MAN TGS 26.440 6x4 BB
1
Контактирајте го продавачот
29.870 € PLN 129.000 PLN
Камион рол кипер
Година 2010 Километража 660000 км Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
39.830 € PLN 172.000 PLN
Камион рол кипер
Година 2011 Километража 646158 км Сила
Полска, Sulechow
Контактирајте го продавачот
31.260 € PLN 135.000 PLN
Камион рол кипер
Година 2010 Километража 661042 км Сила
Полска, Sulechow
мини багер Hitachi ZX85USB-5A мини багер Hitachi ZX85USB-5A мини багер Hitachi ZX85USB-5A
3
Контактирајте го продавачот
51.770 € PLN 223.600 PLN
Мини багер
Година 2018 Километража 3009 м/ч Сила
Полска, Sulechow