Forkliftonline » INTERRELU
4.2
22 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
22

INTERRELU

Контакти
Во продажба: 10 огласа
3 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Gheorghe Ungureanu
Gheorghe Ungureanu
Јазици: романски, англиски
+40 748 82... Прикажи +40 748 825 659
Јазици: романски, англиски
+40 771 78... Прикажи +40 771 789 908
Адреса
Романија, Timis, TIMIS, SAT. BECICHERECU MIC - COM. BECICHERECU MIC BECICHERECU MIC Nr. 468 H
Локално време на дилерот: 10:22 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи INTERRELU
Филтер

10 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.600 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2018 Километража Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2023 Километража Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Евро Euro 5
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2003 Километража Сила
Романија, TIMIS
нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC1 нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC1 нови палетен вилушкар Hangcha CDD12-AC1
3
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2021 Километража Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг
Година 2006 Километража Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Подигнувачка платформа со јарбол
Носивост 200 кг
Година 01/2019 Километража 345 м/ч Сила
Романија, Becicherecu Mic
багер со долга стрела Caterpillar 325L (BRAT 19M )
1
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Багер со долга стрела
Година 2000 Километража Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 450 кг
Година 2023 Километража Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
22.700 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2001 Километража Сила
Романија, Becicherecu Mic