Forkliftonline » JB Trading bv
4.4
171 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
171

JB Trading bv

Контакти
Во продажба: 836 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Sales
Sales
+31 318 69... Прикажи +31 318 690 347
+31 318 64... Прикажи +31 318 646 703
Thijs van Schuppen
Thijs van Schuppen
Јазици: холандски, шпански, германски, англиски
+31 85 077... Прикажи +31 85 077 5107
Henry Berkhof
Henry Berkhof
Јазици: германски, холандски, англиски
+31 85 077... Прикажи +31 85 077 5106
Прикажи се
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 6716AK, EDE GLD, MARCONISTRAAT 22
Локално време на дилерот: 23:05 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи JB Trading bv
Филтер

836 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Дизел вилушкар
Година Километража 1010 м/ч Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Вилушкар на гас
Година Километража 3219 м/ч Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Вилушкар на гас
Година Километража 19314 м/ч Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Вилушкар на гас
Година Километража 12937 м/ч Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
250 €
Вилушки
Година Километража Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
350 €
Вилушки
Година Километража Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
450 €
Вилушки
Година Километража Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
350 €
Вилушки
Година Километража Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Камион-мешалка
Носивост 15833 кг Евро Euro 6 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016-03-16 Километража 208000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-02-16 Километража 590000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
119.000 €
Пумпа за бетон
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2006-09-22 Километража 288000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Камион со завеса
Носивост 13250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 62394 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-01-25 Километража 782000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража 952000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-03-17 Километража 829000 км Сила
Холандија, Ede