Forkliftonline » JEDREX BVBA
5.0
2 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
2

JEDREX BVBA

Контакти
Во продажба: 7 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Jean Drutti
Jean Drutti
Јазици: холандски, англиски
+32 477 50 ... Прикажи +32 477 50 05 00
+32 11 57 ... Прикажи +32 11 57 25 37
Адреса
Белгија, Лимбург, 3970, Leopoldsburg, Brugstraat 2
Локално време на дилерот: 08:57 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи JEDREX BVBA
Филтер

7 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Со вклучен ДДВ
Мини комбе
Евро Euro 5
Година 2012-05-29 Километража 304520 км Сила
Белгија, Leopoldsburg
Контактирајте го продавачот
7.500 € Со вклучен ДДВ
Караван
Евро Euro 5
Година 2012-03-02 Километража 351770 км Сила
Белгија, Leopoldsburg
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Камион со завеса
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-01-01 Километража 701300 км Сила
Белгија, Leopoldsburg
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Теренец
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-07-24 Километража 227500 км Сила
Белгија, Leopoldsburg
Контактирајте го продавачот
9.999 € Без ДДВ
Камион фургон < 3.5т
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-10-15 Километража 171650 км Сила
Белгија, Leopoldsburg
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Патничко комбе
Евро Euro 5
Година 2012-06 Километража 475000 км Сила
Белгија, Leopoldsburg
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Комбе ладилник
Носивост 1175 кг Евро Euro 5
Година 2012-05-22 Километража 348941 км Сила
Белгија, Leopoldsburg