Forkliftonline » JH Auto
4.6
29 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
29

JH Auto

Контакти
Во продажба: 2 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Jens Holm
Jens Holm
Јазици: англиски
+45 96 46 ... Прикажи +45 96 46 00 88
+45 96 46 ... Прикажи +45 96 46 00 77
Адреса
Данска, Северен Јутланд, 9700, Brønderslev, Cedervej 1-3
Локално време на дилерот: 00:55 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи JH Auto
Филтер

2 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Далекусежен слагач
Година 01/1998 Километража Сила
Данска, Brønderslev
Контактирајте го продавачот
126.600 € DKK 945.000 DKK
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2020 Километража 220000 км Сила
Данска, Brønderslev