Forkliftonline » Jinchuan Machinery Limited
За нас
Мапа

Jinchuan Machinery Limited

Контакти
Во продажба: 248 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адреса
Кина, Shanghai, No.568 jiushu road, jiuting town, songjiang
Локално време на дилерот: 16:57 (CST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Jinchuan Machinery Limited
Филтер

248 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дизел вилушкар Komatsu FD50-10 дизел вилушкар Komatsu FD50-10 дизел вилушкар Komatsu FD50-10
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 02/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 3
Година 08/2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 3
Година 08/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Евро Euro 3
Година 07/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
тежок вилушкар Komatsu FD160 тежок вилушкар Komatsu FD160 тежок вилушкар Komatsu FD160
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг
Година 03/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 50000 кг
Година 02/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 3
Година 07/2008 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 25000 кг Евро Euro 3
Година 10/2011 Километража Сила
Кина, Shanghai
дизел вилушкар Komatsu FD80 дизел вилушкар Komatsu FD80
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг
Година 02/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 02/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 3
Година 08/2009 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 03/2018 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 8000 кг Евро Euro 3
Година 05/2011 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 3
Година 07/2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 7000 кг
Година 02/2016 Километража Сила
Кина, Shanghai