Forkliftonline » JKE-Heftrucks
5.0
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
3

JKE-Heftrucks

Контакти
Во продажба: 2 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
D de Man
D de Man
Јазици: холандски, англиски
+31 6 515... Прикажи +31 6 51594466
+31 187 66... Прикажи +31 187 663 560
Адреса
Холандија, Јужна Холандија, 3247CP, Dirksland, Vlakbodem 2
Локално време на дилерот: 09:48 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи JKE-Heftrucks
Филтер

2 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Терминал камион влекач
Година 1991 Километража 11000 м/ч Сила
Холандија, Dirksland
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Година 1996 Километража 16250 м/ч Сила
Холандија, Dirksland