Forkliftonline » JMK Baumaschinen
За нас
Мапа

JMK Baumaschinen

Контакти
Во продажба: 8 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Jens Kolewa
Jens Kolewa
+49 171 42... Прикажи +49 171 4271470
+49 351 47... Прикажи +49 351 4708901
+49 351 47... Прикажи +49 351 4708902
Адреса
Германија, Саксонија, 01187, Dresden, Würzburger Straße 14
Локално време на дилерот: 10:52 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи JMK Baumaschinen
Филтер

8 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за пробивање тунели
Година 2018 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидрауличен чекан
Година 2021 Километража Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2004 Километража 4007 м/ч Сила
Германија, Dresden
мобилен компресор Atlas Copco XAS 188-14 /  Stage V мобилен компресор Atlas Copco XAS 188-14 /  Stage V
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 350 м/ч Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Евро Euro 5
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Мобилен компресор
Евро Euro 4
Година 06/2019 Километража 1750 м/ч Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мобилен компресор
Евро Euro 5
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dresden