Forkliftonline » JT NUTZFAHRZEUGE GMBH
За нас
Мапа

JT NUTZFAHRZEUGE GMBH

Контакти
Во продажба: 2 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
jt nutzfahrzeuge
jt nutzfahrzeuge
Јазици: германски, холандски, англиски
+49 176 674... Прикажи +49 176 67449891
+49 5924 78... Прикажи +49 5924 7834435
+49 5924 78... Прикажи +49 5924 7834435
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 48455, Bad Bentheim, Budapester Strasse 34
Локално време на дилерот: 10:58 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи JT NUTZFAHRZEUGE GMBH
Филтер

2 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Седан
Носивост 335 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2011 Километража 18250 км Сила
Германија, Bad Bentheim
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Косилка за трева
Година 04/2010 Километража 5553 м/ч Сила
Германија, Bad Bentheim