Forkliftonline » Jur Soetendaal
4.8
79 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
79

Jur Soetendaal

Контакти
Во продажба: 58 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Simone Jongbloed
Simone Jongbloed
Јазици: шпански, германски, англиски, француски, холандски
Пон. 07:30 - 17:00
Вто. 07:30 - 17:00 19:00 - 21:00
Сре. 07:30 - 17:00
Чет. 07:30 - 17:00 19:00 - 21:00
Пет. 07:30 - 17:00
Саб. 08:30 - 12:00
+31 342 40... Прикажи +31 342 401 322
+31 342 40... Прикажи +31 342 401 879
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 6741 JN, Lunteren, Vitterweg 7
Локално време на дилерот: 23:10 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Jur Soetendaal
Филтер

58 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 23 м
Година 2015 Километража 7650 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2011 Километража 3290 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
ротирачки телескопски натоварувач Magni RTH 6.30 SH ротирачки телескопски натоварувач Magni RTH 6.30 SH
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг
Година Километража Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг
Година Километража Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 8000 кг
Година 2008 Километража 10622 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2012 Километража 8375 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 8000 кг
Година 2018 Километража 725 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2014 Километража 1650 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
телескопски натоварувач Manitou MT 1440 телескопски натоварувач Manitou MT 1440 телескопски натоварувач Manitou MT 1440
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2013 Километража 5895 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2017 Километража 2200 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
650 € Без ДДВ
Електричен палетар
Година 2007 Километража Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг
Година 2008 Километража 18500 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2017 Километража 3200 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг
Година 2014 Километража 15300 м/ч Сила
Холандија, Lunteren
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2020 Километража 1670 м/ч Сила
Холандија, Lunteren