Forkliftonline » Jysk Lift-Service ApS
4.8
4 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
4

Jysk Lift-Service ApS

Контакти
Во продажба: 10 огласа
3 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Michael Jessen
Michael Jessen
Јазици: дански, англиски
+45 41 57 ... Прикажи +45 41 57 92 91
+45 74 83 ... Прикажи +45 74 83 51 21
Адреса
Данска, Јужна Данска, 6230, Rødekro, Brunde Kirkevej 22
Локално време на дилерот: 04:00 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Jysk Lift-Service ApS
Филтер

10 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2021 Километража Сила
Данска, Rødekro, Syddanmark
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража Сила
Данска, Rødekro, Syddanmark
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2022 Километража Сила
Данска, Rødekro
Контактирајте го продавачот
39.940 € DKK 298.000 DKK
Хидраулична зглобна платформа
Година 2021 Километража Сила
Данска, Rødekro
Контактирајте го продавачот
30.156 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2021 Километража Сила
Данска, Rødekro, Syddanmark
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг
Година 2022 Километража Сила
Данска, Rødekro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2021 Километража Сила
Данска, Rødekro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 225 кг
Година 2022 Километража Сила
Данска, Rødekro
Контактирајте го продавачот
43.558 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2023 Километража Сила
Данска, Rødekro, Syddanmark
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Година 2021 Километража Сила
Данска, Rødekro