Forkliftonline » K&h Landmaschinenhandel
4.9
51 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Претпријатие
Оценки
51

k&h Landmaschinenhandel

Контакти
Во продажба: 37 огласа
13 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Mario Joite
Mario Joite
Јазици: руски, германски, полски, англиски
Пон. - Пет. 07:00 - 18:00
+49 162 98... Прикажи +49 162 9878730
+49 33608 ... Прикажи +49 33608 89718
+49 33608 ... Прикажи +49 33608 89710
Адреса
Германија, Бранденбург, 15236, Jacobsdorf, Expopark 1
Локално време на дилерот: 10:55 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи k&h Landmaschinenhandel
Филтер

37 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Диск брана
Година 2022 Километража Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
9.999 €
Трактор косилка
Година 2022 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Jacobsdorf
нови ротациона косачка Spearhead Multi Cut 300 нови ротациона косачка Spearhead Multi Cut 300 нови ротациона косачка Spearhead Multi Cut 300
3
Контактирајте го продавачот
9.600 €
Ротациона косачка
Година 2021 Километража Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
30.950 €
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 5144 м/ч Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за собирање камења
Година 2022 Километража Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 18.5 м³
Година 2007 Километража Сила
Германија, Jacobsdorf
преса за роло бали Claas VARIANT 560 RC TREND преса за роло бали Claas VARIANT 560 RC TREND преса за роло бали Claas VARIANT 560 RC TREND
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за роло бали
Година 2022 Километража Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мулчер за трактор
Година 2023 Километража Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
37.600 €
Култиватор
Година 2021 Километража Сила
Германија, Jacobsdorf
диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R диск брана Agrisem Disc-O-Mulch R
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2022 Километража Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Диск брана
Година 2018 Километража Сила
Германија, Jacobsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2023 Километража Сила
Германија, Jacobsdorf
нови приколка за жетварка Claas Transportwagen Direct Disc 500 нови приколка за жетварка Claas Transportwagen Direct Disc 500
2
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Приколка за жетварка
Година 2022 Километража Сила
Германија, Jacobsdorf
нови ротациона косачка Spearhead Muticut 620 нови ротациона косачка Spearhead Muticut 620 нови ротациона косачка Spearhead Muticut 620
3
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Ротациона косачка
Година 2023 Километража Сила
Германија, Jacobsdorf