Forkliftonline » Kauppilan Autohajottamo Oy
4.6
60 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
60

Kauppilan Autohajottamo Oy

Контакти
Во продажба: 66 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Matti Kauppila
Matti Kauppila
Јазици: фински, англиски
+358 50 40... Прикажи +358 50 4007191
Адреса
Финска, 61760, Ilvesjoki, Jalasjärvi, Ilvesjoentie 425
Локално време на дилерот: 02:05 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Kauppilan Autohajottamo Oy
Филтер

66 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг
Година 1996 Километража 40500 м/ч Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 21500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 845000 км Сила
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 22050 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 1120000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1129999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 1080000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на дрва
Носивост 13400 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 1489999 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Носивост 15100 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража Сила
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1399998 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 20800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 1059999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Приколка кипер
Носивост 21120 кг Зафатнина 19.98 м³
Година 1980 Километража Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 11750 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 709999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечна приколка
Носивост 15500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион влекач
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1530000 км Сила
Финска, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 14500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 1179999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 13920 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 1039999 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa