Forkliftonline » KALIL EXPORT
4.1
33 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
33

KALIL EXPORT

Контакти
Во продажба: 147 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Sales Department
Sales Department
+31 6 348... Прикажи +31 6 34866387
+31 73 690... Прикажи +31 73 690 8978
+31 73 690... Прикажи +31 73 690 8979
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 5231 XA, Den Bosch ('s-Hertogenbosch), Ertveldweg 41
Локално време на дилерот: 00:06 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи KALIL EXPORT
Филтер

147 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Далекусежен слагач
Година 1986 Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Товарач на контејнери
Година 2007 Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
9.950 €
Теренски вилушкар
Година 1983 Километража 15179 м/ч Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
5.400 €
Вилушкар на гас
Година 1997 Километража 4465 м/ч Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
4.650 €
Мотор
Година Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
17.450 €
Камион-цистерна
Зафатнина 23.3 м³
Година 1995 Километража 252066 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 1273504 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Кофа за мешање бетон
Година 2002 Километража Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
29.700 €
Камион рол кипер
Година 2006 Километража 326664 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
17.450 €
Камион влекач
Година 2008 Километража 650854 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
8.950 €
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 1137239 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
14.700 €
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 1983 Километража 354857 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража 40145 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
4.950 €
Камион влекач
Година 2001 Километража 305987 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Камион влекач
Година 2006 Километража 1431786 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch