Forkliftonline » Kams machinery
За нас
Мапа

Kams machinery

Контакти
Во продажба: 2 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Kristjan
Kristjan
+386 40 81... Прикажи +386 40 812 830
Јазици: словенечки, англиски
+386 591 ... Прикажи +386 591 83046
Адреса
Словенија, 6320, PORTOROŽ, LEPA CESTA 037B
Локално време на дилерот: 02:57 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Kams machinery
Филтер

2 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 227 кг
Година 10/2007 Километража 1760 м/ч Сила
Словенија, Portorož
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2006 Километража 71114 км Сила
Словенија, Portorož