Forkliftonline » KB AUTO EESTI OÜ
4.4
102 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
102

KB AUTO EESTI OÜ

Контакти
Во продажба: 718 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Andrei Somov
Andrei Somov
Јазици: руски, естонски, англиски
+372 5671... Прикажи +372 5671 1195
Stanislav Hmeljov
Stanislav Hmeljov
Јазици: естонски, руски, англиски
+372 521... Прикажи +372 521 5342
Georgina Balboa Paco
Georgina Balboa Paco
Јазици: шпански, португалски, англиски
+372 5630... Прикажи +372 5630 0453
Адреса
Естонија, Хајру, Rummu, Kooli 10
Локално време на дилерот: 10:41 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи KB AUTO EESTI OÜ
Филтер

718 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
850 €
Вилушки
Година Километража Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
990 €
Вилушки
Година Километража Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Дизел вилушкар
Година 2015 Километража 14441 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Дизел вилушкар
Година 2015 Километража 16927 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража 6001 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
74.900 €
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража 184 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Полуприколка за превоз на контејнери
Носивост 39500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Шасија
Година 2007 Километража Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Друг резервен дел на каросерија
Година 2014 Километража Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мотор
Година 2016 Километража Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Шасија
Година 2014 Километража Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Градски автобус
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 735368 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Комбе фургон
Носивост 996 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 385237 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
10.900 €
Комбе фургон
Носивост 1004 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 405677 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
37.900 €
Камион-ладилник
Носивост 13285 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 390535 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald