Forkliftonline » ООО "Киевспецтех"
5.0
1 коментар
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
1

ООО "Киевспецтех"

Контакти
Во продажба: 529 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Алексей Владимирович
Алексей Владимирович
Јазици: украински, руски
+380 67 616... Прикажи +380 67 616 3612
+380 93 171... Прикажи +380 93 171 5764
Адреса
Украина, Киевска област, Киев
Локално време на дилерот: 00:13 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ООО "Киевспецтех"
Филтер

529 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Носивост 25390 кг Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови контејнер за отпад
1
Контактирајте го продавачот
212,50 € UAH 9.000 UAH
Контејнер за отпад
Зафатнина 1.1 м³
Година 2022 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 18001-EH High Perfomance нови камион монтирани кран Palfinger PK 18001-EH High Perfomance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер KrAZ С20.2М
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 14 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови приколка со рамна платформа KamAZ СЗАП-8357-02
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со рамна платформа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови дробилка за дрво Palche PG-80Е
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дробилка за дрво
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран HIAB XS 322 нови камион монтирани кран HIAB XS 322
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³
Година 2013 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер Ford Trucks 4142D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 22 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион за превоз на зрна Ford Trucks 3542D AGRO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за чистење снег
Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
нови четка за метење Щітка дорожня SDG-250
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Четка за метење
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови приколка кипер KamAZ СЗАП-8582
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка кипер
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион монтирани кран Palfinger PK 30002 High Perfomance нови камион монтирани кран Palfinger PK 30002 High Perfomance
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион монтирани кран
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv