Forkliftonline » KLAS D.O.O.
За нас
Мапа

KLAS D.O.O.

Контакти
Во продажба: 30 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
+386 41 65... Прикажи +386 41 650 111
+386 41 33... Прикажи +386 41 338 141
Адреса
Словенија, 3210, Slovenske Konjice, TEPANJE 71A
Локално време на дилерот: 02:50 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи KLAS D.O.O.
Филтер

30 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 1999 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 2002 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
34.800 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2008 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
20.800 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2008 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2011 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
26.800 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
27.800 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
45.800 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2018 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2001 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Приколка со ниска платформа
Година 1977 Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice
Контактирајте го продавачот
73.800 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Словенија, Slovenske Konjice