Forkliftonline » Kleyn Trucks
4.5
615 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
615

Kleyn Trucks

Контакти
Во продажба: 951 огласа
20 години на Forkliftonline
105 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Јазици: руски, француски, португалски, романски, холандски, полски, италијански, германски, шпански, унгарски, бугарски, арапски, англиски
+1 646-736... Прикажи +1 646-736-6481
+31 183 66... Прикажи +31 183 668 120
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 4214 KZ, Vuren, Industrieweg 2
Локално време на дилерот: 23:07 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Kleyn Trucks
Филтер

951 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Комбе фургон
Носивост 829 кг Евро Euro 3
Година 2007-04-01 Километража 30281 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Камион влекач
Носивост 12036 кг Евро Euro 5
Година 2011-07-01 Километража 477492 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Камион влекач
Носивост 16858 кг Евро Euro 6
Година 2018-01-01 Километража 665123 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Камион влекач
Носивост 17615 кг Евро Euro 6
Година 2015-09-01 Километража 674093 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
39.950 €
Камион влекач
Носивост 16750 кг Евро Euro 6
Година 2018-04-01 Километража 821533 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Камион влекач
Носивост 13152 кг Евро Euro 6
Година 2016-11-01 Километража 722791 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Полуприколка завеса
Носивост 32240 кг
Година 2018-01-01 Километража Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Камион влекач
Носивост 11447 кг Евро Euro 6
Година 2016-03-01 Километража 703346 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Полуприколка завеса
Носивост 35020 кг
Година 2017-08-01 Километража Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Полуприколка завеса
Носивост 35020 кг
Година 2017-08-01 Километража Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Мал фургон
Носивост 1370 кг Евро Euro 4
Година 2010-03-01 Километража 191674 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
36.950 €
Камион влекач
Носивост 17631 кг Евро Euro 6
Година 2017-01-01 Километража 904544 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Камион влекач
Носивост 10855 кг Евро Euro 4
Година 2008-01-01 Километража 432485 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
37.950 €
Камион-ладилник
Носивост 5235 кг Евро Euro 6
Година 2019-03-01 Километража 321548 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион влекач
Носивост 11274 кг Евро Euro 6
Година 2017-07-01 Километража 645232 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Forkliftonline