Forkliftonline » Klink Nutzfahrzeuge
4.9
9 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
9

Klink Nutzfahrzeuge

Контакти
Во продажба: 5 огласа
Телефонските броеви се проверени
Gerd Klink
Gerd Klink
Јазици: германски, англиски
Приоритетен начин на комуникација
+49 160 70... Прикажи +49 160 7054040
+49 7486 ... Прикажи +49 7486 96055
+49 7486 ... Прикажи +49 7486 96056
Адреса
Германија, Баден-Виртемберг, 72160, Horb, Am Barbelberg 3
Локално време на дилерот: 00:29 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Klink Nutzfahrzeuge
Филтер

5 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 6
Година 2016-01 Километража 507000 км Сила
Германија, Horb
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2019-01 Километража 649000 км Сила
Германија, Horb
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 49.22 м³
Година 2014-01 Километража 703000 км Сила
Германија, Horb
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 49.22 м³
Година 2014 Километража 703000 км Сила
Германија, Horb
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2014-02 Километража 684000 км Сила
Германија, Horb