Forkliftonline » Komunal Full P.U.H. Leopold Bolmiński
4.6
5 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
5

Komunal Full P.U.H. Leopold Bolmiński

Контакти
Во продажба: 34 огласа
17 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Leopold Bolminski
Leopold Bolminski
Јазици: полски, англиски
+48 796 10... Прикажи +48 796 101 225
Адреса
Полска, Светокришко војводство, 26-052 , Sitkówka-Nowiny, ul. Zakładowa 23
Локално време на дилерот: 00:20 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Komunal Full P.U.H. Leopold Bolmiński
Филтер

34 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.930 € PLN 56.000 PLN
Дизел вилушкар
Година 2002 Километража Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Тежок вилушкар
Носивост 10000 кг
Година 2001 Километража 20000 м/ч Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Тежок вилушкар
Година 2007 Километража 10000 м/ч Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг
Година 1990 Километража 2209 м/ч Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 10000 кг
Година 2001 Километража 20000 м/ч Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
4.388 € PLN 19.000 PLN
Камион-шасија
Година Километража 541895 км Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
6.697 € PLN 29.000 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 9275 кг Евро Euro 2
Година 1998 Километража 541895 км Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
43.000 €
Камион за ѓубре
Носивост 5500 кг Евро Euro 6 Зафатнина 10 м³
Година 05/2018 Километража 180950 км Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Камион за ѓубре
Носивост 5250 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³
Година 04/2011 Километража 256770 км Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
18.240 € PLN 79.000 PLN
Камион за ѓубре
Носивост 11810 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³
Година 2010 Километража 385695 км Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Камион за ѓубре
Носивост 8287 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³
Година 2010 Километража 282653 км Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2009 Километража 381585 км Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Камион за ѓубре
Носивост 5045 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³
Година 2012 Километража 269031 км Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
17.320 € PLN 75.000 PLN
Камион за ѓубре
Носивост 14900 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24 м³
Година 2009 Километража 260200 км Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny
Контактирајте го продавачот
41.000 €
Камион за ѓубре
Носивост 11700 кг Евро Euro 6 Зафатнина 21 м³
Година 06/2014 Километража Сила
Полска, Sitkówka-Nowiny