Forkliftonline » De Kruif Machines
4.9
15 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
15

De Kruif Machines

Контакти
Во продажба: 1 оглас
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Pieter de Kruif
Pieter de Kruif
Јазици: англиски, холандски
+31 6 533... Прикажи +31 6 53373768
+31 342 44... Прикажи +31 342 443 129
Bart van den Brink
Bart van den Brink
Јазици: англиски, холандски
+31 6 537... Прикажи +31 6 53714439
+31 342 44... Прикажи +31 342 443 129
Адреса
Холандија, Гелдерланд, 3776 MJ, Stroe, Stroeërweg 46
Локално време на дилерот: 03:21 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи De Kruif Machines
Филтер

1 оглас: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 2450 м/ч Сила
Холандија, Stroe