Forkliftonline » Lager Bašić d.o.o.
4.3
34 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
34

Lager Bašić d.o.o.

Контакти
Во продажба: 746 огласа
6 години на Forkliftonline
26 години на пазарот
Josip Tomić
Josip Tomić
Јазици: англиски, хрватски
+385 1 556... Прикажи +385 1 5560 980
+385 99 263... Прикажи +385 99 263 0762
Адреса
Хрватска, 10255, Donji Stupnik, Trgovačka ulica 3
Локално време на дилерот: 21:52 (CEST)
Хрватска, Karlovac
Србија, Beograd
Локално време на дилерот: 21:52 (CEST)
Прикажи се (9)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Lager Bašić d.o.o.
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

746 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
електричен палетар Caterpillar NPV20N електричен палетар Caterpillar NPV20N електричен палетар Caterpillar NPV20N
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг
Година 2011 Километража 3109 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стегалка за картон
Година 2014 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Позиционер за вилушкар
Година 2018 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2008 Километража 3117 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушки
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг
Година 2016 Километража 4610 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стегалка за картон
Година 2001 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2012 Километража 5409 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 1999 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 13500 кг
Година 2003 Километража 5010 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
бензински виљушкар TCM FG25N2S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje