Forkliftonline » Laslo Truck
4.0
43 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
43

Laslo Truck

Контакти
Во продажба: 2330 огласа
9 години на Forkliftonline
10 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Vörös László
Vörös László
Јазици: српски, руски, унгарски, германски, англиски
+36 30 790... Прикажи +36 30 790 5966
Адреса
Унгарија, Централна Унгарија, H-1186 , Budapest, Zádor utca 2
Локално време на дилерот: 10:36 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Laslo Truck
Филтер

2330 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2006 Километража 4640 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 1998 Километража 5182 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
122.800 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2013 Километража 7778 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
31.840 € PLN 137.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2001 Километража 5500 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
34.825 €
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
32.980 €
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 5000 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Терминал камион влекач
Година 1990 Километража 12000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2021 Километража 427 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Година 2010-12 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дробилка за дрво
Година 2007 Километража 8300 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дробилка за дрво
Година 2005 Километража 11596 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2008 Километража 195000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Камион-ладилник < 3.5т
Суспензија пружина/пружина
Година 2013 Километража 164034 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
79.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 19800 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 242290 км Сила
Унгарија, Budapest