Forkliftonline » Lastas Trucks Danmark A/S
4.0
49 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
49

Lastas Trucks Danmark A/S

Контакти
Во продажба: 355 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Michael Christensen
Michael Christensen
+45 40 38 ... Прикажи +45 40 38 34 34
+45 40 38 ... Прикажи +45 40 38 33 33
+45 72 19 ... Прикажи +45 72 19 80 00
Адреса
Данска, Јужна Данска, 8722, Hedensted, Energivej 33
Локално време на дилерот: 23:20 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Lastas Trucks Danmark A/S
Филтер

355 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
60.000 €
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 35000 кг
Година 2023 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 52730 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Приколка за превоз на контејнери
Носивост 18240 кг
Година 2018 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Полуприколка платформа
Носивост 30200 кг
Година 2001 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Полуприколка кипер
Носивост 37440 кг Зафатнина 62.8 м³
Година 2016 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Полуприколка кипер
Носивост 39420 кг Зафатнина 37 м³
Година 2014 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Полуприколка завеса
Носивост 26780 кг Зафатнина 80.37 м³
Година 2012 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Полуприколка кипер
Носивост 39580 кг Зафатнина 37.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Полуприколка кипер
Носивост 39580 кг Зафатнина 36.29 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Полуприколка кипер
Носивост 39420 кг Зафатнина 37.27 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Полуприколка завеса
Носивост 32280 кг Зафатнина 88.37 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Полуприколка кипер
Носивост 31600 кг Зафатнина 26.73 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Полуприколка кипер
Носивост 39500 кг Зафатнина 37.3 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Полуприколка платформа
Носивост 33000 кг
Година 2006 Километража Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Полуприколка кипер
Носивост 32200 кг
Година 2015 Километража Сила
Данска, Hedensted