Forkliftonline » Leeijen Trading B.V.
4.4
14 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
14

Leeijen Trading B.V.

Контакти
Во продажба: 58 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Marijn Leeijen
Marijn Leeijen
Јазици: англиски, холандски
+31 6 236... Прикажи +31 6 23655739
+31 77 306... Прикажи +31 77 306 0968
+31 77 307... Прикажи +31 77 307 7581
Адреса
Холандија, Лимбург, 5986, PD Beringe, Slootsekuilen 4
Локално време на дилерот: 09:01 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Leeijen Trading B.V.
Филтер

58 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
34.950 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2008 Километража 6256 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
28.750 €
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 7792 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража 3154 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Телескопски натоварувач
Година 2010 Километража 6410 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2002 Километража 11596 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
17.850 €
Телескопска дигалка
Година 2007 Километража 7878 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
30.950 €
Зглобен дампер
Година 2004 Километража 14644 м/ч Сила
Холандија, Beringe
други JCB 18 R 19.5 XF tyres други JCB 18 R 19.5 XF tyres други JCB 18 R 19.5 XF tyres
3
Контактирајте го продавачот
2.250 €
Други
Година Километража
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
67.500 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 9106 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
30.750 €
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 5370 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
92.500 €
Булдожер
Година 2013 Километража 16300 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Противтежа
Година Километража Сила
Холандија, PD Beringe
Контактирајте го продавачот
29.750 €
Телескопска дигалка
Година 2006 Километража 6473 м/ч Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
34.500 €
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Мини дампер
Година 2015 Километража 2425 м/ч Сила
Холандија, Beringe