Forkliftonline » LendaTrade
За нас
Мапа

LendaTrade

Контакти
Во продажба: 36 огласа
11 години на Forkliftonline
15 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Vitali Lenda
Vitali Lenda
Јазици: руски, полски, германски, холандски, англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 17:00
Саб. 10:00 - 15:00
+31 6 533... Прикажи +31 6 53388804
Адреса
Холандија, Зеланд, 4454 PZ, Borssele, Quistenburg 1
Локално време на дилерот: 03:14 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи LendaTrade
Филтер

36 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг
Година 1989 Километража 11323 м/ч Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Агрегат за заварување
Година 01/1991 Километража 4610 м/ч Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
1.750 € Без ДДВ
Дизел генератор
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 567 м/ч Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Дизел генератор
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 10623 м/ч Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Стационарен воздушен компресор
Евро Euro 1
Година 1990 Километража 3967 м/ч Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 4300 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1996-01-02 Километража 322297 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 2190 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1988-01-25 Километража 271273 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 4960 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-03-15 Километража 595182 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 1950 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989-03-01 Километража 124893 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 6045 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-07-18 Километража 71289 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3050 кг Евро Euro 4 Зафатнина 36.09 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-02-08 Километража 290011 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 3640 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1998-02-04 Километража 149612 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9220 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50.02 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-11-04 Километража 760787 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2570 кг Евро Euro 1 Зафатнина 31.31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1992-08-25 Километража 142809 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
1.300 € Без ДДВ
Камион монтирани кран
Година 1986 Километража Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Forkliftonline