Forkliftonline » Lievaart Trucks B.V.
4.3
62 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
62

Lievaart Trucks B.V.

Контакти
Во продажба: 206 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Jan-Arie Lievaart
Jan-Arie Lievaart
Јазици: шпански, германски, англиски, француски, холандски
Пон. - Пет. 08:00 - 18:00
Саб. 09:00 - 12:00
+31 183 44... Прикажи +31 183 449 162
+31 183 44... Прикажи +31 183 449 450
Адреса
Холандија, Северен Брабант, 4283 JN, Giessen, Distributiestraat 41
Локално време на дилерот: 10:06 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Lievaart Trucks B.V.
Филтер

206 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.950 €
Камион рол кипер
Носивост 15050 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 678746 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1051389 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
56.950 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 478575 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
21.950 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 505676 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Полуприколка платформа
Носивост 33880 кг
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
16.450 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 14460 кг Евро Euro 5
Година 2006 Километража 563452 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
9.450 €
Полуприколка ладилник
Година 2009 Километража Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
13.850 €
Камион влекач
Носивост 11542 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 855485 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Полуприколка фургон
Носивост 26600 кг
Година 1997 Километража Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
16.450 €
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 974043 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
27.950 €
Камион за ѓубре
Евро Euro 6
Година 2014 Километража 553774 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
10.950 €
Камион со завеса
Носивост 10160 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 1041441 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
14.450 €
Камион влекач
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 759706 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Камион со завеса
Носивост 18735 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 419697 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
32.950 €
Камион со завеса
Носивост 18735 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 428743 км Сила
Холандија, Giessen