Forkliftonline » ТОВ "Логістик Груп"
4.5
25 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
25

ТОВ "Логістик Груп"

Контакти
Во продажба: 20 огласа
13 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Татьяна
Татьяна
Јазици: руски, украински, англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 18:00
Саб. 09:00 - 15:00
+380 50 452... Прикажи +380 50 452 3958
+380 800 33... Прикажи +380 800 331 038
+380 50 480... Прикажи +380 50 480 9233
+380 50 480... Прикажи +380 50 480 5180
+380 67 823... Прикажи +380 67 823 3118
+380 50 361... Прикажи +380 50 361 7956
Адреса
Украина, Дњипропетровска област, 49019, Днепр, ул. Академика Белелюбского, 36а (ул. Краснозаводская, 36а)
Локално време на дилерот: 01:56 (EEST)
Украина, Киевска област, 02660, Киев, ул. Магнитогорская 1а, оф.100
Украина
Украина, Харковска област, 61124, Харьков, проспект Гагарина, 127а, оф. 201
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ТОВ "Логістик Груп"
Филтер

20 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.700 US$ EUR ≈ 26.980 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
28.750 US$ EUR ≈ 27.030 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови дизел вилушкар Goodsense FD30B-X3
1
Контактирајте го продавачот
16.780 € UAH 710.600 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови електричен вилушкар JAC CDD15
1
Контактирајте го продавачот
4.782 € UAH 202.500 UAH
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 2022 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
23.820 € UAH 1.009.000 UAH
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 2022 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
3.150 US$ EUR ≈ 2.961 €
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 12/2021 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови електричен вилушкар Clark GEX16
1
Контактирајте го продавачот
31.100 US$ EUR ≈ 29.240 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови рачен виљушкар NIULI CBY AC25
1
Контактирајте го продавачот
285 US$ EUR ≈ 267,90 €
Рачен виљушкар
Носивост 2500 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 6.111 €
Палетен вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 09/2020 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови електричен палетар JAC CBD15
1
Контактирајте го продавачот
1.488 € UAH 63.000 UAH
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови палетен вилушкар Clark WSX10
1
Контактирајте го продавачот
7.150 US$ EUR ≈ 6.722 €
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.610 €
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1500 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови рачен виљушкар Clark GS-PRO-2.5T
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
504 US$ EUR ≈ 473,80 €
Рачен виљушкар
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
нови вилушкар на плин/бензин Clark C15LPG
1
Контактирајте го продавачот
28.800 US$ EUR ≈ 27.080 €
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1500 кг
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro
Контактор КПД-5 40V/100A Balkancar Болгария за машина за складирање Balkancar
1
Контактирајте го продавачот
100,40 € UAH 4.250 UAH
Резервни делови
Година 2023 Километража Сила
Украина, Dnipro