Forkliftonline » LORGER SRL
3.7
78 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
78

LORGER SRL

Контакти
Во продажба: 277 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Geraly Jozsef
Geraly Jozsef
Јазици: унгарски, романски, англиски
+40 745 85... Прикажи +40 745 850 764
Arpad
Arpad
Јазици: романски, унгарски
+40 758 24... Прикажи +40 758 249 344
Адреса
Романија, Bihor, 415300, Bihor, Aleea Infratirii nr. 3, Loc. Marghita
Локално време на дилерот: 10:13 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи LORGER SRL
Филтер

277 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Романија, Tarcea
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Романија, Tarcea
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2012 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3300 кг
Година 2008 Километража 8500 м/ч Сила
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2022 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2023 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Романија, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1998 Километража Сила
Романија, Tarcea, Bihor
LORGER SRL
4 години на Forkliftonline