Forkliftonline » P.T.H.U. LUKPOL
4.2
70 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
70

P.T.H.U. LUKPOL

Контакти
Во продажба: 15 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Łukasz Szlufik
Łukasz Szlufik
Јазици: полски, англиски
+48 694 99... Прикажи +48 694 992 888
Адреса
Полска, Светокришко војводство, 26-008, Górno, Osiedle 138A
Локално време на дилерот: 09:04 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи P.T.H.U. LUKPOL
Филтер

15 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
96.000 € PLN 409.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2021 Километража 370 м/ч Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
64.550 € PLN 275.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2021 Километража 1200 м/ч Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
152.100 € PLN 648.000 PLN
Тркала трактор
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
66.660 € PLN 284.000 PLN
Тркала трактор
Година 2023 Километража 48 м/ч Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2023 Километража Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
44.360 € PLN 189.000 PLN
Полуприколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
157.000 € PLN 669.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2024 Километража Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
187.300 € PLN 798.000 PLN
Тркала трактор
Година 2024 Километража Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
45.300 € PLN 193.000 PLN
Полуприколка кипер
Година 2024 Километража Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
173.500 € PLN 739.000 PLN
Комбајн за жито
Година 2024 Километража Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
58.210 € PLN 248.000 PLN
Камион рол кипер
Носивост 14400 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 185000 км Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
63.140 € PLN 269.000 PLN
Тркала трактор
Година 2023 Километража Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
72.720 € PLN 309.800 PLN
Тркала трактор
Година 2017 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
43.540 € PLN 185.500 PLN
Полуприколка кипер
Година 2024 Километража Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
50.890 € PLN 216.800 PLN
Тркала трактор
Година 2022 Километража Сила
Полска, Górno