Forkliftonline » LVP CRANES SPAIN SL
За нас
Мапа

LVP CRANES SPAIN SL

Контакти
Во продажба: 20 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адреса
Шпанија, Мадрид, 28901, Getafe, C/ SAN ISIDRO Nº 17
Локално време на дилерот: 03:34 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи LVP CRANES SPAIN SL
Филтер

20 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2002 Километража 54000 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 273450 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 500000 кг
Година 2004 Километража 47340 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2
Година 2000 Километража 908000 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
615.000 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 600 кг
Година 2018 Километража 19000 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
85.000 €
Пумпа за бетон
Година 2005 Километража 187189 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
270.000 €
Пумпа за бетон
Година 2007 Километража 125400 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг
Година 2007 Километража 112600 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Камион влекач
Носивост 160000 кг Евро Euro 5
Година 2009-01 Километража 506580 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 220000 кг
Година 2012 Километража 58700 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
485.000 €
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2013 Километража 88000 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
75.000 €
Стационарна пумпа за бетон
Година 0/2009 Километража 526 м/ч Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
270.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 1200 кг
Година 2008 Километража 160025 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
360.000 €
Автодигалка
Носивост 90000 кг
Година 2007 Километража 94081 км Сила
Шпанија, Getafe
Контактирајте го продавачот
150.000 €
Автодигалка
Година 2007 Километража 90290 км Сила
Шпанија, Getafe