Forkliftonline » SC KOLAYLIK VINC SRL
5.0
2 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
2

SC KOLAYLIK VINC SRL

Контакти
Во продажба: 9 огласа
Телефонските броеви се проверени
Tufan
Tufan
Јазици: романски, турски, англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 18:00
+40 731 97... Прикажи +40 731 977 959
Адреса
Романија, Ilfov, Bucuresti, Loc. Vârteju, Oraş Măgurele, strada Vânătorilor nr. 75, TARLA 18, PARCELA 58/40
Локално време на дилерот: 01:12 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи SC KOLAYLIK VINC SRL
Филтер

9 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
24.980 € RON 124.300 RON
Дизел вилушкар
Година 2016 Километража Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за метал
Година 1992 Километража Сила
Романија, Drobeta-Turnu Severin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за метал
Година 1986 Километража Сила
Романија, Drobeta-Turnu Severin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за метал
Година 1992 Километража Сила
Романија, Drobeta-Turnu Severin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Стационарен воздушен компресор
Година 2005 Километража Сила
Романија, Drobeta-Turnu Severin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1993 Километража 163400 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
80.000 € RON 398.100 RON
Багер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
65.010 € RON 323.500 RON
Багер на тркала
Година 2012 Километража Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Опрема за ковење
Година 1989 Километража Сила
Романија, Drobeta-Turnu Severin