Forkliftonline » Machine Saver Romania
5.0
3 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
3

Machine Saver Romania

Контакти
Во продажба: 89 огласа
Телефонските броеви се проверени
George Doroftei
George Doroftei
Јазици: француски, романски, унгарски, германски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 19:00
+40 740 22... Прикажи +40 740 221 698
+40 359 17... Прикажи +40 359 175 575
+40 259 42... Прикажи +40 259 426 248
Адреса
Романија, Bihor, 417515, Jud. Bihor, Com. Santandrei, Nr. 63D,
Локално време на дилерот: 10:55 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Machine Saver Romania
Филтер

89 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Цистерна за ладење на млеко
Година Километража Сила
Романија, Oradea
Контактирајте го продавачот
1.250 € Без ДДВ
Вага за палета
Носивост 1500 кг
Година 2003 Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
Контактирајте го продавачот
1.990 € Без ДДВ
Друга индустриска опрема
Година 2011 Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
Контактирајте го продавачот
3.830 € Без ДДВ
Досадна машина
Година Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Друга опрема за обработка на храна
Година Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Друга опрема за обработка на месо
Година Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Ферментациска комора
Година 2007 Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Глодалица за метал
Година Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
Контактирајте го продавачот
2.780 € Без ДДВ
Опрема за шиење
Година 2002 Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Ротациска печка
Година 2009 Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
Контактирајте го продавачот
400 € Без ДДВ
Машина за пакување со термособирачка фолија
Година 2000 Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Машина за печатење етикети
Година 2002 Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
конвекциска печка Brescello FEM 210 конвекциска печка Brescello FEM 210
2
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Конвекциска печка
Година 2008 Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
Контактирајте го продавачот
300 € Без ДДВ
Опрема за шиење
Година Километража Сила
Романија, Jud. Bihor
Контактирајте го продавачот
100 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 1985 Километража Сила
Романија, Jud. Bihor