Forkliftonline » Maier + Freese Gabelstapler
4.4
9 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
9

Maier + Freese Gabelstapler

Контакти
Во продажба: 56 огласа
2 години на Forkliftonline
Manuel Lüdeking
Manuel Lüdeking
Јазици: германски, англиски
+49 2065 ... Прикажи +49 2065 65433
Адреса
Германија, Северна Рајна-Вестфалија, 59399 , Olfen, Rudolf-Diesel-Straße 33
Локално време на дилерот: 05:27 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Maier + Freese Gabelstapler
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

56 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
дизел вилушкар Jungheinrich DFG435-DZ440
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2015 Километража 4900 м/ч Сила
Германија, Olfen
телескопски натоварувач Dieci Icarus 45.17 телескопски натоварувач Dieci Icarus 45.17
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг
Година 2024 Километража Сила
Германија, Olfen
полнач на акумулатор за вилушкар Micropower SC8 24V/30A
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Полнач на акумулатор за вилушкар
Година 2024 Километража Сила
Германија, Olfen
вилушкар на гас UniCarriers P1D1A15LQ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг
Година 2015 Километража 7900 м/ч Сила
Германија, Olfen
телескопски натоварувач Dieci Mini Agri 26.6
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2600 кг
Година Километража Сила
Германија, Olfen
дизел вилушкар Jungheinrich EFG425s-DZ440
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2015 Километража 11884 м/ч Сила
Германија, Olfen
дизел вилушкар UniCarriers Y1D2A25Q
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2020 Километража 4580 м/ч Сила
Германија, Olfen
дизел вилушкар UniCarriers Y1D2A25Q
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2020 Километража 2750 м/ч Сила
Германија, Olfen
палетен вилушкар Jungheinrich EJC216-DZ459
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2023 Километража Сила
Германија, Olfen
палетен вилушкар Jungheinrich EJC112-ZT2900 палетен вилушкар Jungheinrich EJC112-ZT2900
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2023 Километража Сила
Германија, Olfen
палетен вилушкар Jungheinrich EJC110-ZT290
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 2023 Километража Сила
Германија, Olfen
палетен вилушкар Jungheinrich EJC110-ZT320
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг
Година 2023 Километража Сила
Германија, Olfen
палетен вилушкар Jungheinrich ERD220kP-ZT201
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 6037 м/ч Сила
Германија, Olfen
палетен вилушкар Jungheinrich ERD220fPL-ZT256
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2016 Километража 6893 м/ч Сила
Германија, Olfen
палетен вилушкар Jungheinrich ERD220kp-ZT201
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 4033 м/ч Сила
Германија, Olfen