Forkliftonline » MAKU Eksport Import
4.7
76 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
76

MAKU Eksport Import

Контакти
Во продажба: 33 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Maciej
Maciej
Јазици: полски, германски
+48 608 11... Прикажи +48 608 111 888
David
David
Јазици: германски, полски, англиски
+48 666 02... Прикажи +48 666 023 023
Agnieszka
Agnieszka
Јазици: полски, англиски
+48 660 42... Прикажи +48 660 423 249
Прикажи се
Адреса
Полска, Великополско војводство, 64-361 , Miedzichowo, Stary Folwark 6b
Локално време на дилерот: 22:51 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи MAKU Eksport Import
Филтер

33 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 04/2000 Километража 3300 м/ч Сила
Полска, Miedzichowo
камион влекач Mercedes-Benz 1845 LSnRL
1
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 01/2020 Километража 554000 км Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Година 01/1999 Километража Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Година 01/1984 Километража Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 06/2007 Километража 462654 км Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Приколка кипер
Година 03/2008 Километража Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 05/2009 Километража 486456 км Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Година 04/2010 Километража 954358 км Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Камион влекач
Година 06/2016 Километража 815000 км Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион влекач
Година 03/2017 Километража 317970 км Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Година 04/2017 Километража Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 07/2015 Километража Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Година 11/2022 Километража Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион фургон < 3.5т
Година 01/2015 Километража 202331 км Сила
Полска, Miedzichowo
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Година 06/2015 Километража Сила
Полска, Miedzichowo