Forkliftonline » UAB MANIRENTA
5.0
2 коментара
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
2

UAB MANIRENTA

Контакти
Во продажба: 11 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Emilis
Emilis
+370 675 ... Прикажи +370 675 08585
Адреса
Литванија, Вилнус, Salininkai, Vilnius Lietuva, Gamyklos str. 8
Локално време на дилерот: 00:23 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи UAB MANIRENTA
Филтер

11 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража 2500 м/ч Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Евро Euro 2
Година 2003 Километража 36700 м/ч Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2018 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2019 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг
Година 2020 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг
Година 2019 Километража 700 м/ч Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2017 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2000 кг
Година 2020 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг
Година 2015 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
телескопски натоварувач Manitou Manitou MT930
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг
Година 2022 Километража Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva