Forkliftonline » Manukas
3.8
52 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
52

Manukas

Контакти
Во продажба: 25 огласа
2 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Andrew
Andrew
+370 698 ... Прикажи +370 698 27439
Адреса
Литванија, Шјаулај, Šiauliai, Liejyklos str. 10
Локално време на дилерот: 01:18 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Manukas
Филтер

25 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 12/2003 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година 03/2012 Километража 11433 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 07/2016 Километража 277000 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Полуприколка кипер
Година 12/2007 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
2.000 €
Седан
Година 12/2010 Километража 234000 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 12/2017 Километража 355000 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Година 12/2005 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
4.999 €
Хеџбек
Година 03/2017 Километража 30000 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 07/2016 Километража 887920 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Полуприколка завеса
Година 10/2014 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Возило за чистење улици
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2008 Километража 102000 км Сила
Литванија, Šiauliai
полуприколка завеса Krone curtainsider полуприколка завеса Krone curtainsider
2
Контактирајте го продавачот
9.999 €
Полуприколка завеса
Година 07/2008 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Носивост 1000 кг Зафатнина 1 м³
Година 12/1988 Километража 4200 м/ч Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приградски автобус
Година 01/1994 Километража Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
6.100 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 2
Година 1999 Километража 576000 км Сила
Литванија, Šiauliai