Forkliftonline » Juben Maquinaria s.l.
1.0
1 коментар
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
1

Juben Maquinaria s.l.

Контакти
Во продажба: 15 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Alfonso
Alfonso
Јазици: шпански
+34 925 46 ... Прикажи +34 925 46 16 20
Адреса
Шпанија, Мадрид, 45710, Madridejos, San Cristobal 3
Локално време на дилерот: 00:47 (CEST)
Шпанија, Кастилја-Ла Манча, Madridejos, E-5, 45710
Шпанија, Кастилја-Ла Манча, Orgaz, 45109
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Juben Maquinaria s.l.
Филтер

15 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2011 Километража 3100 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2012 Километража 2900 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 250 кг
Година 11/2015 Километража 2300 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 1100 кг
Година 12/2006 Километража 950 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2006 Километража 3100 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година Километража 4100 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Мини багер
Година 2006 Километража 5400 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Ножична платформа
Носивост 420 кг
Година 2008 Километража 380 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Ножична платформа
Носивост 450 кг
Година 2006 Километража 1800 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2009 Километража 3800 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2008 Километража 740 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
хидраулична зглобна платформа Haulotte HA 16 SPX хидраулична зглобна платформа Haulotte HA 16 SPX хидраулична зглобна платформа Haulotte HA 16 SPX
3
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 235 кг
Година 12/2007 Километража 3900 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Багер на тркала
Година 1990 Километража 14000 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Ножична платформа
Носивост 430 кг
Година 2008 Километража 2300 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Ножична платформа
Година 2008 Километража 2600 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos River