Forkliftonline » Marian Agro
За нас
Мапа

Marian Agro

Контакти
Во продажба: 12 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Відділ техніки:
Відділ техніки:
Јазици: украински, руски
+380 67 673... Прикажи +380 67 673 6300
+380 97 201... Прикажи +380 97 201 5599
Відділ запчастин:
Відділ запчастин:
Јазици: украински
+380 97 201... Прикажи +380 97 201 5500
+380 97 201... Прикажи +380 97 201 5588
Консалтинг:
Консалтинг:
Јазици: украински
+380 97 201... Прикажи +380 97 201 0201
+380 97 203... Прикажи +380 97 203 2203
Адреса
Украина, Тернополска област, Тернополь, вул.Гайова 54
Локално време на дилерот: 11:35 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Marian Agro
Филтер

12 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2003 Километража Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2007 Километража Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2012 Километража Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 2850 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 2106 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини комбе
Година 2018 Километража 212000 км Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жито
Година 2012 Километража 1643 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2015 Километража 65488 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Гумени гасеници
Година 2023 Километража Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2014 Километража 1147 м/ч Сила
Украина, Ternopil
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2022 Километража Сила
Украина, Ternopil