Forkliftonline » BEATA PALAK FHU
4.0
62 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
62

BEATA PALAK FHU

Контакти
Во продажба: 168 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Panie Dominiku
Panie Dominiku
Јазици: полски
+48 509 70... Прикажи +48 509 709 033
+48 77 415 ... Прикажи +48 77 415 31 62
Mateusz
Mateusz
Јазици: англиски, полски
Łukasz
Łukasz
Јазици: италијански, полски
+48 734 48... Прикажи +48 734 486 538
+48 509 32... Прикажи +48 509 326 002
Прикажи се
Адреса
Полска, Ополско војводство, 49-200, GRODKÓW, Wojsław 55
Локално време на дилерот: 10:13 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи BEATA PALAK FHU
Филтер

168 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
35.910 € PLN 153.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2016 Километража 5409 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
21.830 € PLN 93.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2015 Километража 5033 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
37.320 € PLN 159.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2017 Километража 3302 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
92.950 € PLN 396.000 PLN
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2013 Километража 7778 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
32.160 € PLN 137.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 2000 кг
Година 2016 Километража 3873 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
1.948 € PLN 8.300 PLN
Мобилна товарна рампа
Година 2021 Километража Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
27.230 € PLN 116.000 PLN
Мини дампер
Носивост 9000 кг
Година 2018 Километража 1831 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
13.610 € PLN 58.000 PLN
Мини багер
Година 2014 Километража 1628 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
26.990 € PLN 115.000 PLN
Мини дампер
Година 2018 Километража 1535 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
15.960 € PLN 68.000 PLN
Мини багер
Година 2016 Километража 2324 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
29.810 € PLN 127.000 PLN
Мини дампер
Носивост 9 кг
Година 2020 Километража 1790 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
15.960 € PLN 68.000 PLN
Мини багер
Година 2018 Километража 1993 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
26.520 € PLN 113.000 PLN
Мини багер
Година 2011 Километража 9304 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
32.630 € PLN 139.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 2600 кг
Година 2013 Километража 1687 м/ч Сила
Полска, Grodków
Контактирајте го продавачот
14.790 € PLN 63.000 PLN
Мини валјак за асфалт
Година 2016 Километража 1006 м/ч Сила
Полска, Grodków