Forkliftonline » ПП "ОРЛАНТ-М"
За нас
Мапа

ПП "ОРЛАНТ-М"

Контакти
Во продажба: 14 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Aлександр
Aлександр
Јазици: украински, руски
+380 67 658... Прикажи +380 67 658 3885
Адреса
Украина, Киевска област, с. Шкарівка, вул. Івана Франка 15-В (автомагістраль Київ-Одеса, 95-й кілометр, біля м. Біла Церква
Локално време на дилерот: 01:48 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ПП "ОРЛАНТ-М"
Филтер

14 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
184.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2012 Километража 2371 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
155.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража 2935 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
152.500 € Без ДДВ
Силажен комбајн
Година 2012 Километража 4356 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
155.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2010 Километража Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
105.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 3507 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Тркало
Година 2012 Километража
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година 2007 Километража 6330 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
164.500 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2011 Километража 2709 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
100.000 € Со вклучен ДДВ
Комбајн за жито
Година 2006 Километража 3439 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
20.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за жито
Година 2013 Километража Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
43.000 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2015 Километража 1050 м/ч Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 0/2009 Километража Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Собирач со валјаци
Година 2011 Километража Сила
Украина, с. Шкарівка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Собирач со валјаци
Година 2006 Километража Сила
Украина, с. Шкарівка