Forkliftonline » MB Servis
За нас
Мапа

MB Servis

Контакти
Во продажба: 75 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: полски
+48 604 55... Прикажи +48 604 556 100
Адреса
Полска, Војводство варминско-мазурско, 14-100, Ostróda, ul. Olsztyńska 59
Локално време на дилерот: 02:54 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи MB Servis
Филтер

75 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
1.050 € Без ДДВ
Вратило
Година Километража Сила
Полска, Ostróda
Контактирајте го продавачот
1.050 € Без ДДВ
Вратило
Година Километража Сила
Полска, Ostróda
Контактирајте го продавачот
821,50 € PLN 3.500 PLN
Сушач на воздух
Година Километража Сила
Полска, Ostróda
задна оска Volvo RTS2370A за камион влекач
1
Контактирајте го продавачот
1.056 € PLN 4.500 PLN
Задна оска
Година Километража Сила
Полска, Ostróda
Контактирајте го продавачот
4.460 € PLN 19.000 PLN
Катализатор
Година Километража Сила
Полска, Ostróda
Контактирајте го продавачот
1.992 € PLN 8.487 PLN
Редуктор за движење
Година Километража Сила
Полска, Ostróda
Контактирајте го продавачот
704,20 € PLN 3.000 PLN
Вратило
Година Километража Сила
Полска, Ostróda
задна оска Scania RB660 / RB662 за камион влекач Scania задна оска Scania RB660 / RB662 за камион влекач Scania задна оска Scania RB660 / RB662 за камион влекач Scania
3
Контактирајте го продавачот
1.174 € PLN 5.000 PLN
Задна оска
Година Километража Сила
Полска, Ostróda
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Диференцијал
Година Километража Сила
Полска, Ostróda
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Погонска оска
Година Километража Сила
Полска, Ostróda
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Мотор
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Полска, Ostróda
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Диференцијал
Година 2017 Километража Сила
Полска, Ostróda
Контактирајте го продавачот
234,70 € PLN 1.000 PLN
Друг резервен дел на системот за издувни гасови
Година Километража Сила
Полска, Ostróda
инструмент табла Scania K.N.F за автобус инструмент табла Scania K.N.F за автобус инструмент табла Scania K.N.F за автобус
3
Контактирајте го продавачот
821,50 € PLN 3.500 PLN
Инструмент табла
Година Километража Сила
Полска, Ostróda
Контактирајте го продавачот
4.460 € PLN 19.000 PLN
Катализатор
Година Километража Сила
Полска, Ostróda