Forkliftonline » Мега Машина
За нас
Мапа

Мега Машина

Контакти
Во продажба: 2 огласа
13 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Комбайны
Комбайны
Јазици: украински, руски
+380 67 630... Прикажи +380 67 630 9555
Разборка
Разборка
Јазици: украински, руски
+380 67 565... Прикажи +380 67 565 8817
Запчасти
Запчасти
Јазици: украински, руски
+380 67 562... Прикажи +380 67 562 7170
Адреса
Украина, Дњипропетровска област, 49022, Днепропетровск, ул. Молодогвардейская, 2с
Локално време на дилерот: 11:59 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Мега Машина
Филтер

2 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.900 US$ EUR ≈ 37.460 €
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 2805 м/ч Сила
Украина, Дніпро́
Контактирајте го продавачот
119.900 US$ EUR ≈ 112.600 €
Силажен комбајн
Година 2009 Километража 2760 м/ч Сила
Украина, Дніпро́