Forkliftonline » MEGA-TRUCK
4.8
15 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
15

MEGA-TRUCK

Контакти
Во продажба: 55 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
MAREK - RU,DE,FR
MAREK - RU,DE,FR
Јазици: полски, француски, германски, англиски
+48 600 48... Прикажи +48 600 480 902
+48 600 48... Прикажи +48 600 480 901
Адреса
Полска, Мазовско војводство, 05-555, Tarczyn, Grzędy, Al. Krakowska 28
Локално време на дилерот: 09:53 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи MEGA-TRUCK
Филтер

55 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
230 €
Мобилна товарна рампа
Година Километража Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
Сервисна станица
Година Километража Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
36.652 €
Возило за одвод на фекалии
Зафатнина 11000 л
Година 2012 Километража 610000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
20.516 €
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 11/2013 Километража 395000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
4.379 €
Каросерија за кипер
Година Километража Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
230 €
Каросерија на камион фургон
Година Километража Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
34.554 €
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 50.29 м³
Година 2014 Километража 488000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
29.736 €
Камион платформа
Евро Euro 4
Година 07/2007 Километража 499000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
41.493 €
Камион-цистерна
Зафатнина 11000 л
Година 2010 Километража 520000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
25.126 €
Камион за ѓубре
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 135000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
38.035 €
Камион-цистерна
Зафатнина 6800 л
Година 2013 Километража 399000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
75.840 €
Камион рол кипер
Година 06/2012 Километража 430000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
34.347 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 380000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
14.292 €
Камион-шасија
Година 11/2012 Километража 169000 км Сила
Полска, Tarczyn
Контактирајте го продавачот
23.028 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 540000 км Сила
Полска, Tarczyn