Forkliftonline » Merkantil Export-Import GmbH
4.1
23 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Претпријатие
Оценки
23

Merkantil Export-Import GmbH

Контакти
Во продажба: 1199 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Ria Lange
Ria Lange
Јазици: француски, чешки, руски, украински, романски, полски, германски, италијански, англиски
Пон. - Пет. 07:00 - 18:00
+49 3966 2... Прикажи +49 3966 211022
+49 173 40... Прикажи +49 173 4015920
+49 3966 2... Прикажи +49 3966 211024
Адреса
Германија, Мекленбург, 17094, Pragsdorf, Neubrandenburger Strasse 28a
Локално време на дилерот: 00:45 (CEST)
Германија, Мекленбург, Pragsdorf, Neubrandenburger Str 28a
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Merkantil Export-Import GmbH
Филтер

1199 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопски натоварувач JCB JCB 540-70 телескопски натоварувач JCB JCB 540-70
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2002 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
88.000 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
31.000 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Дизел вилушкар
Година 2007 Километража 6700 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
105.000 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
84.000 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
108.900 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
72.900 €
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
99.500 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг
Година 2014 Километража 5760 м/ч Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Вилушки
Година
Германија, Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
50.900 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Kunde
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Дизел вилушкар
Година 1997 Километража 8632 м/ч Сила
Германија, 17094 Pragsdorf
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Kunde